Īstais laiks, lai uzzinātu savas cirsmas vērtību

Ja esi cirsmas īpašnieks, ir īstais laiks, lai noskaidrotu, kāda ir cirsmas cena, reālā vērtība tirgū. Cirsmas cenas noskaidrošana ir katra īpašnieka uzdevums, un, ja šāda informācijas noskaidrošana nemaksā ne centa? Vai uzzināt cirsmas vērtību potenciālo pircēju acīs nebūtu lielisks uzdevums uzsākot Jauno 2023.gadu?

 

Cirsmas vērtības noteikšana ir solis tuvāk pārdomātiem lēmumiem – gudrai īpašuma apsaimniekošanai, veiksmīgu darījumu dibināšanām utt. Neatkarīgi, vai cirsma ir liela, vai īpašums ir mantots vai pirkts, saudzīgi kopts vai aizmirsts. Katram cirsmas īpašniekam ir jānoskaidro sava īpašuma reālā vērtība tirgū. Tas kalpos par orientieri īpašuma apsaimniekošanā, darījumu slēgšanā, neīsto darījumu partneru izskaušanā un citos vērtīgos procesos.

 

Lai cirsmu īpašnieki apzinātu sava īpašuma vērtību un neiekļūtu krāpnieciskos darījumos, cirsmu īpašniekiem ir iespēja bez maksas izvietot savu īpašumu MMV.LV, lai bez iesaistes, komunikācijas un tēriņiem, turklāt paliekot anonīmam, noskaidrotu augstāko cenu par cirsmu no desmitiem pārbaudītu uzpircēju no visas Latvijas.

 

Kādi ir cirtes veidi, lasi šeit.

 

Kādēļ izmantot MMV.LV, lai uzzinātu savas cirsmas cenu tirgū?

 • Sludinājuma ievietošana prasa mazāk kā 10 minūtes;
 • Sludinājums ir aktīvs līdz 1 mēnesim, kuras laikā par sludinājumu izsaka cenu desmitiem potenciālo pircēju (iepazīsties ar sludinājumiem šeit);
 • Visu sludinājuma laiku, cirsmas īpašnieks ir anonīms, pēc sludinājuma termiņa beigām saņemot TIKAI AUGSTĀKO cirsmas cenu piedāvājumu;
 • Ja cirsmas cena ir saistoša, īpašnieks var vienoties par cirsmas pārdošanu. Pamatā – īpašnieks ir tiesīgs noskaidrot cirsmas cenu no vairākiem potenciālajiem pircējiem, nenoslēdzot reālu darījumu.

 

Ievieto sludinājumu 10 minūtēs!

Lai publicētu sludinājumu, būs nepieciešama sekojoša informācija par cirsmu:

 • Apliecinājums koku ciršanai (netiks publicēts);
 • Cirsmas skice;
 • Dastlapa;

Bezmaksas dokumentu sagataves un veidlapas.

 

 

Kādēļ noskaidrot cirsmas vērtību ar MMV.LV?

 • Palīdz noskaidrot labāko cirsmas cenas piedāvājumu;
 • Nodrošina cirsmas īpašnieka anonimitāti, pasargā no uzpircējiem;
 • Palīdz apziņot vairāk kā 200 pircējus no visas Latvijas ar 1 sludinājumu;
 • Pārdošanas gadījumā palīdz sagatavot visus nepieciešamos dokumentus;
 • Izslēdz iespēju iekļūt krāpnieciskos darījumos vai pārdot cirsmu pirmajam pircējam;
 • Nodrošina bezmaksas konsultāciju;

 

Pārdodot cirsmu, lai tiktu iegūts iespējami lielāks ieguvums, ir nepieciešams veikt īpašuma analīzi. Tādēļ ar MMV.LV cirsmas īpašnieks jau var noskaidrot, cik vērta ir cirsma, cik par cirsmu ir gatavi maksāt potenciālie pircēji, kas var palīdzēt veikt darbības, lai palielinātu ieguvumu no sava īpašuma (piem., gudra meža apsaimniekošana).

 

 

Problēmas, kas ar MMV vairs nav problēmas:

 1. Daudz sludinājumu ar solījumiem maksāt augstāko cenu. Kā zināt, ka tā būs visaugstākā? Vecais risinājums. Piedāvāt cirsmu iespējami lielākam pircēju skaitam, lai noskaidrotu iespējamo tirgus cenu cirsmai. MMV risinājums. Ar vienu sludinājumu, netērējot laiku, degvielu, nervus, apziņo vairāk ka 200 pircējus vienlaicīgi.
 2. Pārdod cirsmu, uzmācīgi zvana un apciemo uzpircējs, solot augstāko cenu. Vecais risinājums. Nesteidz pārdot pirmajam uzpircējam. MMV risinājums. Izvieto sludinājumu, paliekot anonīms, saņemot tikai labāko cirsmas cenas piedāvājumu no vairāk kā 200 pircējiem.
 3. Pārdod cirsmu nezinot procesus, kādi dokumenti nepieciešami. Vecais risinājums. Piesaista zinošu radinieku vai paziņu, vai speciālistu. Maksā par katru konsultāciju utt. MMV risinājums. Izvieto sludinājumu bez maksas, saņem bezmaksas konsultāciju, izmanto bezmaksas dokumentu paraugus un veidlapas, saņem palīdzību darījumu noslēgšanai.

 

 

Lasi arī:

 1. Kā nepieļaut, ka mežs zaudē vērtību!
 2. Kā neiekrist ”pērkam mežus” sludinājumos?
 3. Kas jāzina katram meža īpašniekam?
 4. 5 populārākās kļūdas, ko pieļauj mežu īpašnieki.

 

Varbūt pēc izlasītā Tev ir vēlme noskaidrot sava meža īpašuma vērtību? Ja Tu nezini, cik vērts ir Tavs īpašums – tad uzzini to bez maksas ŠEIT. Cirsmas cenas noskaidrošana nav iemesls cirsmas pārdošanai, bet zināt tās vērtību tirgū, ir katra īpašnieka pienākums!

 

Raksts tapis sadarbībā ar www.mmv.lv