Kas ir MMV?

Kopš 2021. gada 10. decembra savas digitālās durvis vērusi Latvijā pirmā meža īpašumu un cirsmu cenu salīdzināšanas platforma MMV.LV. Analizējot pēdējos gados esošo situāciju, kur redzams mežu uzpircēju pieaugums, neskaidru pārdošanas procesu, un bieži vien neadekvātu cenu piedāvājumi, tika rasts risinājums – cenu salīdzināšanas platforma mežu īpašumiem un cirsmām, lai palīdzētu mežu īpašniekiem.

 

Platformas mērķis – nodrošināt reālu tirgus cenas vērtību meža īpašumam vai cirsmai. Mana Meža Vērtība jeb MMV.LV piedāvā ērtu un drošu vidi gan mežu pircējiem, gan pārdevējiem. Platforma ir lielisks rīks ar kura palīdzību uzzināt augstāko cenu par savu īpašumu, turpretī pircējiem tā ir iespēja uzzināt un izteikt labāko cenas piedāvājumu. MMV.LV sniedz arī informāciju par nepieciešamo dokumentāciju, kas ir būtiska, pārdodot cirsmu vai meža īpašumu. Mežu īpašniekiem tiek piedāvāta arī bezmaksas konsultācija, lai rastu skaidrību par procesu, nodrošinot drošu vidi īpašuma pārdošanā. Mežu īpašniekiem ir pieejama bezmaksas sludinājumu pievienošana vietnes īpašumu katalogā, kuru aplūkošana pieejama autorizētiem īpašumu pircējiem.

 

 

Jaunās vietnes mērķis ir atvieglot meža īpašuma pārdošanas un iegādes procesus.  

 

MMV.LV uzdevums – risināt vienu no galvenajām mežu īpašnieku problēmām –  palīdzēt apzināties sava nekustamā īpašuma reālo vērtību tirgū. Ievietojot bezmaksas sludinājumu MMV.LV, īpašnieks saņem augstāko cenas piedāvājumu no tiem mežu vai cirsmu uzpircējiem, kurus būs ieinteresējis konkrētais īpašums. Katram pircējam izsakot augstāko cenu par īpašumu, tas palīdzēs apzināties visu piedāvāto cenu diapazonu, atlasot labākās cenas piedāvājumu. Tādā veidā meža īpašniekam ir potenciāla iespēja realizēt savu īpašumu par maksimāli augstāko cenu. Meža īpašumu un cirsmu izvērtēšana notiek no pircēju puses, kur, aplūkojot iesniegto informāciju par īpašumu (aktuālo inventarizācijas izdruku, kadastra numuru, cirsmas skici utt.), pircējs izsaka vienreizēju cenas piedāvājumu par meža īpašumu vai cirsmu. Potenciālais pircējs norādot summu par īpašumu, neredzēs citu potenciālo pircēju izteikto vērtību, tādejādi veidojot apzinātu un patiesu tirgus vērtības cenu. 

 

Reģistrētajiem pircējiem ir pieejama Latvijas mežu īpašumu un cirsmu digitālā karte, kur iespējams atrast sev interesējošā reģionā esošu īpašumu, kas ievietots īpašumu katalogā. Karte sniedz iespēju vizuāli ātri un ērti pārskatīt Latvijas mežu īpašumu piedāvājumu klāstu.

 

 

MMV.LV ir digitāls risinājums, kas sniedz aktuālo informāciju par mežu nozari.

 

Līdztekus cenu apzināšanai meža īpašumiem un cirsmām, MMV.LV nodrošina apmeklētājus ar aktuālo informāciju mežu nozarē. Informāciju, kas būs noderīga reālajā dzīvē ir iespējams iegūt blogu sadaļā. Šeit pieejami būs gan informatīvie raksti, intervijas, profesionāļu viedokļi, gan aktualitātes par mežu nozari.

 

MMV.LV misija – palīdzēt realizēt meža īpašumus vai cirsmas, veidojot godīgu sadarbību starp meža īpašniekiem un to pircējiem.